Son güncellenme :26.10.2015 12:41

Anasayfa > Anasayfa > ÖRGÜTLENME ÇALIŞMALARIMIZI KAYSERİ, KAHRAMANMARAŞ VE MERSİN’DE SÜRDÜRDÜK

26.10.2015 Pts, 12:41

ÖRGÜTLENME ÇALIŞMALARIMIZI KAYSERİ, KAHRAMANMARAŞ VE MERSİN’DE SÜRDÜRDÜK
Genel Başkanımız Veli Demir ve Genel Örgütlenme Sekreterimiz Hikmet Pala, örgütlenme çalışmaları kapsamında Kayseri, Kahramanmaraş ve Mersin’de çeşitli temaslarda bulundular.

İlk olarak 22 Ekim Perşembe günü Kayseri İl Temsilciliğimizi ziyaret eden Genel Başkanımız, Örgütlenme Sekreterimiz Hikmet Pala ve Kayseri İl Temsilcilik Başkanı Mehmet Deniz’le birlikte okulları ve demokratik kitle örgütlerini ayrıca Kayseri Valisi Orhan Düzgün’ü ziyaret etti. Ardından İl Temsilciliğinde, geniş katılımlı üye toplantısı yapıldı.

23 Ekim Cuma günü Kahramanmaraş’a geçildi. Kahramanmaraş İl Temsilciliği ve okul ziyaretlerinin ardından, Vali Mustafa Hakan Güvençer ve Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti ziyaret edildi. Akşam ise üyelerin de geniş katılım sağladığı yemekli toplantı gerçekleştirildi.

Ertesi gün Adana’da Şube Yönetim Kurulu Üyeleriyle yapılan toplantının ardından Mersin’e geçildi. Mersin Şube Başkanımız Hakan Boyar’la birlikte Erdemli, Silifke ve Anamur İlçe Temsilcilikleri ziyaret edildi. Anamur İlçe Temsilciliği’nde Dayanışma Yemeği’ne katılındı.

Bu yazıyı paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

*