Son güncellenme :17.11.2015 10:48

Anasayfa > Anasayfa > İNSANLIĞI KANA BULAYAN PARİS KATLİAMINI ŞİDDETLE KINIYORUZ!

17.11.2015 Sal, 10:48

İNSANLIĞI KANA BULAYAN PARİS KATLİAMINI ŞİDDETLE KINIYORUZ!
IŞİD terör örgütü Suruç ve Ankara’da yarattığı katliamın bir benzerini Fransa’nın başkenti Paris’te gerçekleştirmiştir. Tüm insanlığı hedef alan bu eli kanlı caniler Paris’te de yüzlerce insanı acımasızca katletmiştir.

Başta Irak ve Suriye olmak üzere tüm Ortadoğu’yu istikrarsızlaştıran ABD Emperyalizmi ve işbirlikçilerinin yaratmış olduğu IŞİD canavarı sadece Ortadoğu’yu değil, dünyamızı kan gölüne çevirmekte ve tehditlerini de sürdürmektedir.

Ülkemizi yönetenler de büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Yurtta barış, dünyada barış” politikasını terk ederek komşularımızın iç işlerine karışmış, Suriye’deki iç savaşı körükleyerek oradaki terör örgütlerine destek sunarak Ortadoğu’da oluşan bu terör bataklığına Türkiye’yi de sokmuşlardır.

Eğitim-İş olarak; terörün her türlüsüne karşı ortak ve kararlı bir mücadele yürütülmesi gerektiğini savunuyoruz. Paris’te yaşanan bu vahşi katliamı şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz. Katliamda yaşamını kaybedenleri saygıyla anıyor, tüm insanlığın acılarını içtenlikle paylaşıyoruz.

MERKEZ YÖNETİM KURULU

Bu yazıyı paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

*